• SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
Råvarene er alt!

Kontakt oss

Navn


E-postadresse


Emne


Kommentar



SalatMestern AS Pancoveien 16, N-1624 Gressvik.
Sentralbord 69 36 10 30. E-post ordre@salatmestern.no

Se kart

 

Adm. direktør: Geir T. Andersen geir.andersen@salatmestern.no
Daglig leder og fabrikksjef: Thomas Andersen thomas.andersen@salatmestern.no
Innkjøpssjef: Svein Trudvold svein.trudvold@salatmestern.no
Kvalitetssjef: Jan Børge Aune jan.aune@salatmestern.no
Kontorsjef: Kristin Corneliussen kristin.corneliussen@salatmestern.no
Prosjektleder: Lill Michaelsen lill.michaelsen@salatmestern.no
Ordrekontor: Merethe Skogen ordre@salatmestern.no
Del dette med venner

Blandt våre samarbeidspartnere finner du

Sibelia