Ta kontakt

Lurer du på noe om produktene våre, eller har du kanskje innspill til forbedringer? Ta gjerne kontakt med oss på telefon 69 36 10 30 eller via vårt kontaktskjema. Gå til kontaktskjemaet.

Adresse:

Pancoveien 16
1624 Gressvik
Telefon: 69 36 10 30
Epost: firmapost@salatmestern.no

Ordrekontor:

Telefon: 69 36 10 30
Epost: ordre@salatmestern.no

Ansatte

Geir T. Andersen

Adm. direktør
geir.andersen@salatmestern.no

Thomas Andersen

Daglig leder og fabrikksjef

thomas.andersen@salatmestern.no

Svein Trudvold

Innkjøpsleder

svein.trudvold@salatmestern.no

Inger Kristin K. Corneliussen

Kontor og personalleder

kristin.corneliussen@salatmestern.no

Anne Skogen Strømberg

Strømberg Regnskap – Aut.regnskapsfører

anne.stromberg@salatmestern.no

Anne-Cathrine Arntsen

Toll og regnskapsmedarbeider

anne-c.arntsen@salatmestern.no

Ole Jørgen Corneliussen

Key Account Manager

ole.corneliussen@salatmestern.no

Sven Hagen

Key Account Manager

sven.hagen@salatmestern.no

Merete Skogen

Kundekonsulent

merete.skogen@salatmestern.no

Jan Børge Aune

Kvalitetsleder

jan.aune@salatmestern.no

Anne-Beate Larsen

Kvalitet og HMS Koordinator

anne.beate.larsen@salatmestern.no

Kenneth Eilertsen

Produktutvikler

kenneth.eilertsen@salatmestern.no

Lars Segerblad

Produktutvikler

lars.segerblad@salatmestern.no

Ketil Heie

Vedlikeholdsleder

ketil.heie@salatmestern.no

Ketil Antonsen

Lagerleder

ketil.antonsen@salatmestern.no

Bjørn-Terje Johannessen

Produksjonsleder

bjørn.terje.johannessen@salatmestern.no