• SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
  • SalatMestern - Råvarene er alt
Råvarene er alt!

Contact

Switchboard +47 69 36 10 30

General Manager: Geir T. Andersen geir.andersen@salatmestern.no
Plant manager: Thomas Andersen thomas.andersen@salatmestern.no
Purchasing Manager: Svein Trudvold svein.trudvold@salatmestern.no
Quality Assurance Manager: Anne-Beate Larsen anne.beate.larsen@salatmestern.no
Head of Administration: Kristin Corneliussen kristin.corneliussen@salatmestern.no
Prosjektleder: Lill Michaelsen lill.michaelsen@salatmestern.no
Ordres office; Merethe Skogen ordre@salatmestern.no

Name


E-mail


Topic


Comment



Share with friends

Blandt våre samarbeidspartnere finner du

Sibelia